Metody radzenia sobie z podwójnym podbródkiem

 

Tkanka tłuszczowa może odkładać się w różnych miejscach. Decydują o tym przede wszystkim czynniki genetyczne. Jedni narzekają, że tłuszcz odkłada się w postaci oponek na brzuchu, innym odkłada się na ramionach, jeszcze innym na udach i pośladkach.

Lipoliza iniekcyjna jako sposób na podwójny podbródek

profesjonalne usuwanie podwójnego podbródkaTaki tłuszcz można jednak łatwo spalić, korzystając z różnego rodzaju diet odchudzających i ćwiczeń fizycznych. Co jednak zrobić w sytuacji, kiedy tłuszcz odkłada się w tak dziwnym miejscu jak podbródek? To właśnie wtedy powstaje drugi podbródek, który po prostu szpeci daną osobę. Zdarza się nawet, że osoba ma prawidłową masę ciała, ale tłuszcz odkłada się głównie w podbródku. Na pewno nie wygląda to estetycznie. Na szczęście medycyna estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta i stosuje metody, dzięki którym można całkowicie pozbyć się podwójnego podbródka. Takie profesjonalne usuwanie podwójnego podbródka można wykonać w wielu klinikach i gabinetach medycyny estetycznej. Jednym z najczęściej wykonywanych zabiegów na podwójny podbródek jest lipoliza iniekcyjna. Jak sama nazwa wskazuje, zabieg ten prowadzi do lipolizy, czyli rozpadu tłuszczu znajdującego się w podbródku. Jest to zabieg iniekcyjny, ale jego inwazyjność wcale nie jest taka duża. Wszystko wykonywane jest z zachowaniem wszelkich zasad aseptyki, sterylności. Do podbródka wstrzykuje się enzymy, które rozkładają tkankę tłuszczową. Enzymy wprowadza się w różnych miejscach, aby ubytek tkanki tłuszczowej był równomierny.

Efekty nie są widoczne od razu. Przeciwnie – trzeba nie poczekać nawet kilka tygodni. Enzymy będą powoli działać i rozkładać tłuszcze. Produkty powstałe z rozkładu tłuszczy w podbródku trafiają do krwi, a wraz z krwią do wątroby, skąd są usuwane poza organizm. Jest to oczywiście zabieg bezpieczny oraz mało bolesny.

Więcej informacji na stronie: www.beautologyparlour.com.pl

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda