Moja pracownia architektoniczna

Wydaje mi się, że już jako dziecko wykazywałam duże zainteresowanie architekturą. Zamiast rysować obrazki przedstawiające zwierzątka i ludzi wolałam rysować różnego rodzaju domki oraz krajobrazy. Potem, już w gimnazjum i liceum strasznie zaczęłam interesować się architekturą, ale też wystrojem wnętrz. Sama urządziłam swój pokój i nawet malowałam ściany. W ostatniej klasie liceum zdecydowałam, że chce zostać architektem.

Projekty naszej pracowni są bardzo popularne

pracownia architektoniczna wrocławDojście do tego by zacząć pracować w zawodzie nie było łatwe. Studia były długie i naprawdę trudne. Nie spodziewałam się, że na studiach będę uczyć się tak wiele i to o różnych rzeczach. Ale podobało mi się to. Szczególnie nauka o różnych stylach architektonicznych. Na początku udało mi się znaleźć pracę w małej pracowni architektonicznej. Zdobyłam tam naprawdę dużo doświadczenia, które pomogło mi potem otworzyć własny biznes. Jestem współwłaścicielem jednej z największych firm zajmujących się projektowaniem we Wrocławiu. Muszę przyznać, że moja pracownia architektoniczna Wrocław zna od podszewki i w mieście tym można znaleźć naprawdę dużo budynków naszego projektu. Przykładowo, ostatnio stworzyłam projekt nowego osiedla we Wrocławiu. Utrzymany jest w dość futurystycznym klimacie ale wygląda on po prostu świetnie. Za projekt ten dostałam specjalną nagrodę od prezydenta miasta. Jestem z siebie naprawę dumna.

Chociaż nasze biuro mieści się we Wrocławiu to tworzymy też projekty, które potem są realizowane w innych miastach. Dużo z naszych prac można zobaczyć w Poznaniu, szczególnie jeżeli chodzi o nowoczesne osiedla. Udało nam się też zdobyć kontrakt na zaprojektowanie kilku parków w Warszawie. Nasza pracownia ciągle się rozwija i mam nadzieję, że cały czas będzie nam tak świetnie szło.