Najlepsi lektorzy w banku głosowym

Ze względu na szereg zmieniających się przepisów, w biurze trwało bardzo duże poruszenie. Musieliśmy dla całej firmy przygotować wiele zmian i do tego celu trzeba było przygotować odpowiednie instruktaże. To generowało dodatkowo wiele pracy i odpowiedniego przygotowania formy instruktażowej, aby każdy pracownik mógł bez problemu zrozumieć, z czym te zmiany się dla niego wiążą.

Profesjonalni lektorzy do znalezienia w banku głosowym

bank lektorówPraktycznie każdy sektor naszej firmy musiał dostosować się do wielu nowych zasad. Nie chodziło wyłącznie o aspekty prawne, a co za tym idzie dostosowanie się do regulacji, ale też o zmianę wielu etapów produkcji, które pracownicy wykonywali już odruchowo, doskonale wszystko znając. Stąd też pomysł, by zorganizować w ramach pracy nowe kursy instruktażowe, by lepiej wszystko wyjaśnić. Chodziło o stworzenie nowych takich kursów, w oparciu nie tylko o osobę tłumaczącą wszystko na żywo, ale też o odpowiednie nagrania. Chcieliśmy jednak do tego zatrudnić jakiegoś profesjonalnego lektora, którego głos będzie dobrze przyswajalny przez wszystkich naszych pracowników. W tym celu postanowiliśmy postawić na bank lektorów, czyli taki zbiór dostępnych głosów do wynajęcia. Dzięki temu mogliśmy zapoznać się z olbrzymim przekrojem głosów i tonacji. Mając taki repertuar mogliśmy wybrać ten najlepszy do naszych instrukcji, które miały pełnić ważną rolę w dalszym rozwoju firmy.

Nagranie wspominanych instruktaży poszło bardzo szybko już w momencie, gdy mieliśmy wybrany głos z banku lektorskiego. A gdy już po przeprowadzeniu kursów prosiliśmy uczestników o wypełnienie ankiet z uwagami, to ucieszyło nas, że tak wiele osób podkreśliło, że przekaz głosowy instruktażu był bardzo dobry i pomógł zrozumieć wiele aspektów.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi