Najlepsze sposoby na wieczór kawalerski

Wieczór kawalerski powszechnie kojarzy się z zabawą w klubie w towarzystwie morza alkoholu i z występami tancerek egzotycznych. Ale czy to jedyna opcja na wieczór kawalerski?! Okazuje się, że nie! Dla wielu panów dużo ciekawszą opcją jest przeżycie ekstremalnej męskiej przygody. Jak mogą wyglądać wieczory kawalerskie?

Ciekawe wieczory kawalerskie

wieczory kawalerskie gdańskOdkrywanie cmentarzyska wraków na dnie Bałtyku, skok ze spadochronu, lot odrzutowym myśliwcem, wyprawa na bagna, w trakcie której poznacie techniki sztuki przetrwania? A może przejażdżka czołgiem, off road, lot w tunelu aerodynamicznym, strzał z ludzkiej procy lub skok na bungee?  To tylko niektóre z propozycji, bo jest jeszcze lot na paralotni, przygoda w parku linowym, jazda gokartami, przygoda na strzelnicy i wiele innych. Niezapomniane atrakcje sprawią, że dzień będzie jedyny w swoim rodzaju. W dodatku przyniosą niemało wrażeń i pozwolą na odstresowanie się przed jednym z najważniejszych dni w życiu. W końcu przedślubne zamieszanie to czas, który potrafi nieźle dać w kość. Nawet mężczyznom, choć to panie zwykle biorą na siebie ciężar przygotowań, wyboru dekoracji, menu czy repertuaru muzycznego. Ale i tak pracy jest wiele, więc wieczory kawalerskie Gdańsk to świetna okazja, by oderwać się od przygotowań i zrobić coś fajnego dla siebie. A jeśli ekstremalne przeżycia, to nie to?! Można wybrać się z przyjaciółmi na degustację piw w lokalnym browarze albo niczym grupa dostojnych gentlemanów degustować whisky.

Można też pojechać na biwak organizując męską przygodę. Fajną atrakcją będzie pokaz barmański, rozgrywka pantballa, która łączy współzawodnictwo i wysiłek fizyczny, wizyta w escape roomie albo w świecie wirtualnej rzeczywistości. Można przygotować grę miejską, wziąć lekcję gry na bębnach albo zgubić się w labiryncie kukurydzy. Liczy się inwencja, a do tego można połączyć kilka aktywności. Ważne, żeby było fajnie i wesoło.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi