Najpiękniejsze ogrody, czyli architektura krajobrazu

Ostatnimi czasy bardzo zainteresowałam się architekturą krajobrazu. Wynika to z tego, że muszę doprowadzić swój ogród do jako takiego porządku. Od kilku lat nie mam kompletnie czasu się nim zając, a przynajmniej zrobić coś więcej niż skosić trawę. Postanowiłam, więc zatrudnić w celu uporządkowania mojego ogrodu firmę Ogrody Gdańsk. 

Jak z ogrodu zrobić przytulny zakątek wypoczynkowy?

ogrody gdańskW internecie widziałam piękne zakątki zaprojektowane i wykonane właśnie przez tą firmę. Od razu po zdjęciach widać, że są świetni w swoim fachu, a dodatkowo lubią tą pracę i wykonują ją z pasją. Zadzwoniłam więc do firmy Ogrody Gdańsk i umówiłam się na spotkanie. Dość znacznie się zdziwiłam, kiedy zobaczyłam, że kadra pracowników tej firmy to praktycznie sami młodzi ludzie. Jakoś ten fach kojarzył mi się do tej pory z osobami około czterdziestki. Po wstępnej rozmowie, zespół przyjechał do mojego ogrodu zrobić wymiary. Po dwóch dniach już miałam gotowy produkt, według moich wytycznych, czyli, żeby rosło i dobrze wyglądało bez specjalnej pielęgnacji. Po drobnych korektach firma Ogrody Gdańsk przystąpiła do prac. Było wiele kopania, pojawiło się mnóstwo świeżej ziemi oraz dużo pięknych roślin. Z dnia na dzień mój ogród zaczął wyglądać coraz ładniej. Wśród roślin pojawiła się również mała, przytulna, drewniana altanka, w której można wypoczywać w wolnym czasie. Od razu stała się moim ulubionym miejscem wypoczynku, w którym mogę czytać książki, a i znajomi są zadowoleni z tak miłego miejsca do siedzenia. 

Jestem zachwycona pracą jaka została włożona w projekt mojego ogrodu. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że firma Ogrody Gdańsk to profesjonaliści, którzy dobrze znają się na swojej pracy. Mój ogród jest przepiękny, miło spędza się w nim czas, a i jeszcze jest się czym pochwalić. 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Ogród