Narożnik idealny do małych salonów

Wprowadziłam się niedawno do kawalerki, którą kupili mi moi rodzice w dużym mieście, do którego właśnie udaje się na studia. Cieszę się, że nie muszę wynajmować mieszkania, tylko jestem na swoim. Dzięki temu studiowanie będzie przyjemniejsze. Co prawda miejscowość, z której pochodzę, położona jest niedaleko, jednak zawsze wygodniej jest być na miejscu.

Mały, kolorowy narożnik w kawalerce

nowoczesny mały narożnikKiedy napisałam maturę i zastanawiałam się nad tym, co dalej, moi rodzice w tajemnicy przede mną kupili mi małe mieszkanie w mieście, do którego planowałam udać się na studia. Popłakałam się z radości, kiedy wręczyli mi kluczyki do mojej kawalerki. Okazało się jednak, że mieszkanie jest nieumeblowane i moim zadaniem jest je urządzić po swojemu. W mieszkaniu jest oddzielna sypialnia, łazienka oraz mały salon z aneksem kuchennym. To właśnie z salonem miałam największe wyzwanie. Ostatecznie stanęła w nim duża, przesuwna szafa, służąca za garderobę oraz nowoczesny mały narożnik z dwoma fotelami w komplecie. Kanapa narożnikowa jest niewielka, ale to ona, ze względu na swój wyrazisty kolor, nadaje charakter całemu wnętrzu. Meble i ściany są w jasnych, stonowanych kolorach, narożnik zaś jest niebiesko- pomarańczowy. Pod niego dobrałam dodatki, co znacznie ożywiło wnętrze i nadało mu radosnego charakteru. Fotele, które dokupiłam do kompletu do narożnika są kolorystycznie bardziej stonowane, ale wpasowują się idealnie w całość pomieszczenia.

Nie spodziewałam się, że moi rodzice tak bardzo mnie zaskoczą w tym roku. Zanim poszłam na studia otrzymałam od nich własne mieszkanie. Jest to kawalerka, którą miałam za zadanie urządzić po swojemu. I urządziłam. Okazało się, że motywem przewodnim we wnętrzu stała się nieduża kanapa narożnikowa w wyrazistym kolorze.