Niesamowity fotograf ślubny

Mój dziadek zawsze uchodził w naszej rodzinie za oryginalną osobę. Podczas, gdy niemalże każdy u wiązał swoją karierę z wojskiem, bądź w przypadku kobiet z nauczaniem, mój dziadek został fotografem, a dodatkowo bardzo cenionym artystą.

Utalentowany fotograf ślubny z Myszkowa

fotografia ślubna myszkówUwielbiałam przesiadywać w pracowni u mojego dziadka. Jego atielier pełne było nie tylko na tamte czasy nowoczesnych aparatów fotograficznych i najróżniejszej maści obiektywów, ale także wspaniałych akcesoriów niezbędnych do wywoływania zdjęć. Fascynowało mnie to w jaki sposób wywołuje się zdjęcia, a sam proces wydawał mi się wówczas całkowicie magiczny. Jednak to, co przykuwało moją uwagę najbardziej to same zdjęcia. Fotografia ślubna to zdjęcia, jakie mój dziadek wykonywał najczęściej. Nikt tak wspaniale nie potrafił odzwierciedlić w kadrach fotografii szczerości ludzkich emocji: uniesień, łez radości i prawdziwego szczęścia. Pewnego dnia postanowiłam odwiedzić dziadków, alby dowiedzieć się, czy mój dziadek dalej zajmuje się takim rodzajem zdjęć, jak fotografia ślubna Myszków prawie w ogóle się nie zmienił, co pozytywnie wpłynęło na mój nastrój przywołując z pamięci wesołe i dziecięce wspomnienia. Kiedy wreszcie mogłam porozmawiać z moim ukochanym dziadkiem, dowiedziała się, że nie tylko dalej zajmuje się fotografią ślubną, ale również poszedł z duchem czasu zakładając swoją własną stronę internetową oraz inwestując w reklamę. To pozwoliło mu zyskać jeszcze większe grono usatysfakcjonowanych klientów. Jestem dumna z tego, że mój dziadek po tylu latach wciąż doskonale radzi sobie w świecie fotografii i wciąż uchodzi za jednego z najlepszych artystów w okolicy. To dowodzi temu, jak świetny jest w tym, co robi i jak profesjonalnie podchodzi do swojego zawodu.

Obecnie pracuje na nowoczesnym sprzęcie, który w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem i talentem mojego dziadka potrafi dać naprawdę oszałamiające efekty. Mój dziadek z kolei stał się na tyle uznawanym fotografem iż zaczęto go zapraszać na różnorakie wernisaże związane z fotografią na których wystawia swoje prace.