Nowy, ulubiony butik z sukienkami

Przez długi czas nie mogłam znaleźć sukienki na ślub swojego siostrzeńca. Moja siostra jest dużo starsza ode mnie, a więc między mną a jej synem wcale nie ma dużej różnicy wieku i świetnie się dogadujemy. Nie jestem dziewczyną, która nosi często sukienki (właściwie nigdy), więc nie miałam niczego odpowiedniego w szafie. Również moja mama długi czas szukała czegoś fajnego.

Sklep był mały, ale świetnie wyposażony

sklep z sukienkamiKiedy przy okazji rozmowy dogadałyśmy się z mamą, że obie nadal nie mamy sukienek na ślub postanowiłyśmy coś z tym zrobić. Odwiedziłyśmy kilka sklepów w dużej galerii handlowej ale w żadnym nie udało nam się znaleźć niczego ciekawego. Być może mam specyficzny gust ale większość sukienek wydawała mi się zbyt ozdobna i wyzywająca. W końcu przypadkowo kiedy odwoziłam mamę do domu zobaczyłyśmy mały sklep odzieżowy, a na wystawie bardzo ładną, turkusową sukienkę. Ani ja, ani mama nigdy wcześniej nie byłyśmy w tym butiku. A szkoda, bo okazało się, że ten sklep z sukienkami miał naprawdę świetny i bogaty asortyment. Znalazłam tam naprawdę piękną czerwoną długą suknię, która jednak nie była jednak zbyt elegancka, więc nie wyglądałam w niej jak na gali filmowej. Również moja mama znalazła tam bardzo ładną, ale nie staromodną suknię. Nie spodziewałam się, że w tym samym sklepie uda mi się kupić zarówno sukienkę dla mnie, jak i dla mojej mamy. 

Ślub był naprawdę piękny i niesamowicie elegancki. Bardzo smakowało mi jedzenie, a cały wystrój sali był naprawdę wyjątkowy. Bawiłam się świetnie, a moja sukienka sprawdziła się tego wieczoru bardzo dobrze. Z pewnością będę jeszcze zaglądać do tego sklepu, ponieważ oferowane tam rzeczy są naprawdę dobrej jakości, a obsługa jest bardzo miła i pomocna. Poza tym warto wspierać takie lokalne biznesy.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Moda