Obuwie ortopedyczne na prezent dla dziecka

Uważam, że jestem dobrą ciocia. Mam w tym momencie dwójkę chrześniaków i staram się o nich dbać jak tylko potrafię. Pamiętam o każdych urodzinach czy świętach a także o innych uroczystościach. Zresztą gdy tylko jestem w odwiedzinach, u któregoś z nich to staram się zawsze mieć coś z sobą.

Obuwie ortopedyczne na roczek

obuwie ortopedyczne dla dzieci jako pierwsze bucikiNa pierwsze urodziny mojego starszego chrześniaka zastanawiałam się dosyć długo co kupić. W końcu taki prezent powinien być ważny. W sumie doszłam do wniosku, że dam pieniądze bo pewnie rodzice będą wiedzieli co kupić najlepiej ale oprócz tego jeszcze coś kupie. Nie mogę przecież dać tylko samej koperty. Doszłam do wniosku, że kupię obuwie ortopedyczne dla dzieci jako pierwsze buciki właśnie. Uważam, że takie buciki to dobry pomysł na prezent. Te pierwsze buciki są przecież ważne i nie najtańsze także idealnie nadają się na prezent. Nie mogą być to także przecież buty po starszym bracie. I tak kupiłam właśnie na roczek takie buty dla swojego chrześniaka. Gdy wręczyłam prezent jego rodzice bardzo się z niego ucieszyli bo podobno sami mieli kupić mu podobne buciki po roczku. Oni też czytali trochę artykułów na ten temat i wiedzą, że tego typu buty są najlepsze do nauczenia się chodzenia. Od raz też przymierzyli małemu te buty i okazało się, że są dla niego dobre. To bardzo dobrze bo on właśnie teraz uczy się chodzić i myślę, że teraz przydadzą się mu najbardziej. Już te późniejsze buty zresztą nie są tak ważne jak te pierwsze. Bo to właśnie w tych pierwszych butach dziecko nabiera wszystkich nawyków dotyczących chodzenia.

Po roczku zresztą mój chrześniak nie tylko zaczął dobrze chodzić ale także podobno i biega. Muszę go niedługo odwiedzić i sama zobaczyć czy tak jest rzeczywiście. A uty ode mnie podobno wprost uwielbia.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda