Podarowałam na chrzciny komplet pościeli

Z Mariolą miałam świetne relacje i jak wychodziła za mąż to byłam jej świadkową. To była dla mnie niesamowita sytuacja i poczułam się kimś na prawdę ważnym. Ta znajomość była bardzo trwała i mogłam śmiało powiedzieć, że jesteśmy przyjaciółkami.

Komplet pościeli prezentem na chrzciny

pościel do łóżeczka niemowlęcego na prezentZ Mariolą spotykałyśmy się regularnie. Nawet jak zaszła w ciążę to pierwsza się o tym dowiedziałam. Byłyśmy bardzo blisko i nawet jak urodziła to przyjechałam do szpitala, żeby wspierać jej męża w oczekiwaniach na potomka. Urodziła zdrowego chłopca. Na chrzciny zostałam oczywiście zaproszona i miałam dylemat co kupić. Nie miałam dzieci i nie obcowałam z nimi więc temat był dla mnie trudny. W sklepie z akcesoriami i zabawkami dla maluchów poprosiłam o pomoc sprzedawcę. Polecił mi pościel do łóżeczka niemowlęcego na prezent twierdząc, że to doskonały i przede wszystkim praktyczny prezent. Zdecydowałam się na zakup tego kompletu, ponieważ był dobrej jakości i sprzedawca miał rację, że idealnie nadawał się na prezent. W domu zapakowałam wszystko w ładny papier prezentowy w misie i byłam gotowa na te chrzciny. Wielu gości kupiło zabawki i odzież a mój prezent był jedyny w swoim rodzaju. Mariola była bardzo zadowolona i widziałam, że pościel najbardziej jej się podobała. Byłam zadowolona z tej sytuacji i cieszyłam się, że właśnie na taki prezent się zdecydowałam. Chrzciny były bardzo udane a ja dużo pomagałam Marioli i dzięki temu mogła więcej czasu spędzić ze swoimi pozostałymi gośćmi.

Mariola po jakimś czasie powiedziała mi, że pościel, którą kupiłam była najlepsza jaką do tej pory miała. Cieszyłam się z tej informacji, ponieważ nie znałam się na produktach dla dzieci. Na roczek także kupię dla jej synka coś wyjątkowego i Mariola będzie zadowolona.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Handel