Pokój dziecinny w ekskluzywnej tapecie

Gdy byłam małą dziewczynką, marzyłam o tym, by zostać pielęgniarką. To marzenie trwało przy mnie kilkanaście lat, aż w końcu po maturze postanowiłam, że zostanę projektantką. Tak nagła decyzja budziła niepokój, ale okazało się, że zupełnie niepotrzebny. W projektowaniu czułam i czuję się nadal jak ryba w wodzie!

Czy w Warszawie jest duży wybór tapet?

ekskluzywne tapety do pokoju dziennego - WarszawaGdy rok temu postanowiłam założyć własne biuro, miałam głowę pełną pomysłów. Jednak pierwsze zlecenie nie miało nic wspólnego z nimi. Trafiła do mnie pewna para, która chciała bym zaprojektowała im pokój dziecięcy. Pomyślałam, że sprawa będzie łatwa, szybka i przyjemna. Tapeta, panele, łóżeczko. Okazało się to jednak wcale nie takie hop-siup. Jeśli widziałam dużo sklepów z tapetami ekskluzywnymi, to jeszcze nie orientowałam się w tapetach do pokojów dziecinnych. Szczerze mówiąc, w ogóle nie poruszyłam tego tematu wcześniej i zaczęłam panikować. Widziałam przecież nieraz realizacje, z pięknymi tapetami, więc jakieś w stolicy być muszą – pocieszałam się. Zrobiłam szybko to, co zrobiłaby większość ludzi na moim miejscu. Wyszukałam w googlach hasło ekskluzywne tapety do pokoju dziennego – Warszawa i spojrzałam po wynikach. Były i to wcale nie mały wybór! Uspokoiłam się wtedy i uśmiechnęłam do siebie. Jak mogłam spanikować, że nie znajdę tapet w Warszawie? Przypomniało mi się, że rok wcześniej projektowałam dla znajomej pokoik dziecięcy i również wtedy rozmawiałyśmy o tapetach. Trochę wcześniej byłam w sklepie z tapetami i byłam zauroczona tymi w dziecięce wzorki. Panika potrafi zamącić w głowie.

Muszę przyznać, że Ci pierwsi klienci byli dla mnie wyjątkowymi, bo zostaliśmy przyjaciółmi. Podczas dalszych rozmów, powiedziałam im co mi się przydarzyło, następnie polecili mnie swoim znajomym, a ponieważ wszyscy byli zadowoleni ze współpracy, przenieśliśmy kontakty na podłoże prywatne. I tak zostało do dziś.