Położenie płyt tarasowych na podkładkach

 

Prowadzę od jakiegoś czasu restauracje, która znajduje się na szóstym piętrze. Mam tam też dość spory taras z widokiem na miasto. Ale jak do tej pory nie korzystałam z niego, ponieważ podłoga była w opłakanym stanie. Ale to się już zmieniło, gdyż wystarczyło położyć tam płyty tarasowe, które zasłoniły zniszczoną podłogę.

Nowe płyty tarasowe na podłodze

płyty tarasowe na podkładkachWybrałam takie płytki na podkładkach, dzięki temu położenie ich nie wymagało zbytnio czasu i większego wysiłku. Prace poszły sprawnie i szybko. Budowa takiego tarasu nie jest wtedy skomplikowana. Używając takich płyt jak ja to wcale nie musicie usuwać starej podłogi, jednym warunkiem musi być to, żeby podłoże na której kładziemy płyty tarasowe była równa. By później nasze płyty dobrze leżały. Zakładając płyty tarasowe na podkładkach wcale nie musimy posiadać żadnych wyspecjalizowanych narzędzie, wystarczą nam takie proste, które zapewne każdy z nas ma w swoim domu. Tego typu płyty czasami nazywane są wentylacyjnymi. Może przez to, że są na tych podkładkach. Nie za bardzo się na tym znam. Ale samo zakładanie tych płyty było bardzo proste, oczywiście ja tego nie robiłam, tylko jeden z moich pracowników, który już kiedyś kładł podobne płyty u siebie w domu. Zajęło mu to tak około dwóch godzin, licząc wszystko od wyniesienia stolików i później ich wniesieniu. Teraz mając tak wspaniały taras mogę spokojnie udostępnić go dla moich gości, którzy przychodzą do mnie coś zjeść. Na pewno będzie sporo chętnych by siedzieć na tym tarasie z widokiem na całe miasto. Teraz to będzie mój atut w mojej restauracji. Jeśli chodzi o koszt całej wymiany podłogi, to muszę powiedzieć, że wcale nie był on aż tak wysoki. Patrząc jakie są ceny różnych podłóg, nie tylko płyt tarasowych, to one są najtańszą alternatywą na tanią, lecz dobrą podłogę.

Dosyć niedawno wymienialiśmy w mojej restauracji podłogę na tarasie. W tym celu użyliśmy płyt tarasowych, które miały podkładki. To było dobre rozwiązanie pod względem kosztu i wyglądu. Teraz moi goście będą chętnie jeść moje potrawy patrząc na wspaniały widok jaki rozciąga się z mojego tarasu w restauracji.