Prezent dla mamy na Boże Narodzenie

prezent dla mamy

Zbliżają się moje ulubione święta Bożego Narodzenia i już od dawna chodzę nakręcona. Uwielbiam kupować prezenty i je pakować. Ostatnio kupiłam prezent na dzień ojca w postaci zestawu szklanek do piwa i tata był zachwycony.

Kosmetyki prezentem dla mamy

prezent dla mamyChcę, aby w tym roku każdy dostał ode mnie jakiś osobliwy prezent. Dobrze się składa nawet, bo z Maćkiem mamy dwudziestego czwartego grudnia piątą rocznicę, dlatego wybiorę dla niego od razu jakiś fajny prezent na rocznicę dla chłopaka. Zawsze dostaje ode mnie dwa prezenty pod choinkę i tym razem również tak będzie. Jeżeli chodzi o luksusowy prezent dla mamy to chcę dla niej kupić jakieś dobre kosmetyki. Moja siostra dostanie ode mnie na pewno jakiś oryginalny prezent dla dziewczyny, bo jest ona zwariowaną nastolatką i zasługuje na tak dobry prezent. Zadzwoniłam do Maćka i zapytałam czy ma wolne popołudnie, ponieważ chciałam go wyciągnąć na zakupy. Pomoże mi wybrać prezent dla mamy i taty oraz razem znajdziemy oryginalny prezent dla dziewczyny, który dostanie moja siostra. Dla niego oczywiście wybiorę coś innym razem. Prezent na rocznicę dla chłopaka nie stanowi dla mnie żadnego problemu i potrafię sama coś wybrać. Maciej zawsze jest zadowolony z każdego prezentu, który mu dałam. Tego dnia pojechaliśmy do galerii handlowej, gdzie jest fajny butik, w którym można kupić mnóstwo prezentów dla bliskich. Na prezent dla mamy wybrałam doskonały krem przeciwzmarszczkowy oraz tusz pogrubiający rzęsy. Tacie kupiłam zestaw majsterkowicza, ponieważ zawsze coś dłubie w swoim garażu i na pewno mu się taki zestaw przyda.

Został nam do zakupienia oryginalny prezent dla dziewczyny i dość szybko udało nam się coś wybrać. Siostra będzie zachwycona. Jeszcze kupię coś dla Maćka i będę miała wszystkie prezenty. Nie mogę się doczekać.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Handel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *