Projektuję ogrody klientom

Postanowiłam jakiś czas temu zainwestować w siebie. Do tej pory myślałam przede wszystkim o dzieciach i swojej rodzinie. Kiedyś pracowałam jako recepcjonistka w hotelu ale kiedy zaszłam w ciążę postanowiliśmy z mężem, że zostanę w domu żeby odchować trochę dzieci.

Zapisałam się na kurs z projektowania ogrodów

projektowanie ogrodów poznańNasze dzieciaki już są odchowane. Dobrze sobie radzą. Są samodzielne i nie potrzebują już mnie na co dzień w domu. Chodzą do szkoły i ja postanowiłam, że muszę pomyśleć o sobie. Chciałam się rozwijać. Wrócić do pracy i robić coś co będzie sprawiało mi przyjemność a przy okazji będę na tym dobrze zarabiać. Zobaczyłam informację w gazecie lokalnej, że są organizowane różne kursy. Mi się spodobało projektowanie ogrodów. Sama mieszkam w domu z ogrodem i zawsze lubiłam pielęgnować kwiaty i krzewy. Zapisałam się na kurs i nawet nie sądziłam, że będę tak dobrze się na nim bawić. Miałam sporo nauki ale nie przejmowałam się ani nie zniechęcałam się tym. Postanowiłam zrobić wszystko żeby w przyszłości otworzyć swoją małą firmę, która będzie projektować ogrody u klientów. Projektowanie ogrodów poznań jest bardzo opłacalnym zajęciem. Sami jak kiedyś zatrudnialiśmy fachowców do ogrodu musieliśmy im sporo zapłacić. Fakt, że fachowiec zaprojektował nam cały ogród biorąc pod uwagę wszystkie nasze prośby. W naszym ogrodzie mamy piękne rośliny, krzewy i drzewa. Nauka na kursie sprawiała mi sporo radości. Poznałam dużo osób, które tak jak ja postanowiły coś zmienić w swoim życiu.

Jestem bardzo szczęśliwa, że rodzina pomaga mi w nowej sytuacji. Sporo mi pomagają w domu. Teraz dzielimy się obowiązkami a ja mogę się realizować zawodowo. Już miałam okazję współpracować z kilkoma klientami i przygotowywać im projekty ogrodów. Bardzo dobrze sobie radze z nowymi obowiązkami.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Ogród