Projekty drogowe

projekt drogowy

Moja praca polega na projektowaniu, jednak gdy mówię o tym ludziom, zazwyczaj myślą, że mam na myśli projektowanie mody albo wnętrz. Nie wiem, dlaczego jest to najbardziej popularne oraz szanowane. Moja praca jest bardziej praktyczna. Projektuję różne instalacje, ale nie tylko.

Musiałam zrobić perfekcyjny projekt drogowy

projekt drogowyOstatnio dostałam zlecenie na projekt organizacji ruchu w moim mieście. Budowane jest nowe rondo i dwa skrzyżowania, więc musiałam się nieźle namęczyć, żeby logistycznie poprawnie to rozwiązać. Jednak poradziłam sobie z projektem w trzy dni i oddałam go odpowiednim osobom. Dostałam dość hojne wynagrodzenie, więc byłam zadowolona ze współpracy z miastem. Tydzień później ta sama instytucja zleciła mi projekt drogowy Kraków. Ostatnio ulica była trochę rozkopana i ucierpiał na tym także chodnik, więc postanowiono zrobić nowy, a ja miałam zadbać o to, żeby był praktyczny i estetyczny. Z przyjemnością zabrałam się za to zadanie. Znów pokazałam się z mojej najlepszej strony, dlatego otrzymałam do zrobienia jeszcze projekt parkingu przy dużym obiekcie sportowym. Rozplanowałam miejsca parkingowe tak, aby było ich jak najwięcej, a wyjazd był możliwie jak najbardziej ułatwiony.

W końcu sama nie raz w myślach przeklinałam parkingi, na których musiałam błądzić w poszukiwaniu wyjazdu czy haczyć podwoziem o nierówny teren. Postarałam się, żeby ten parking był wygodny, w ten sposób więcej osób będzie go używało. Zostałam oficjalnie pochwalona przez burmistrza miasta i zaproszona na pewną ważną uroczystość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *