Promocyjna cena blatów corian

W tym sklepie meblowym pracuję od ponad pięciu lat i znam cały asortyment na wylot. Często kupowałem meble do własnego mieszkania, bo wiedziałem, że pochodzą od sprawdzonego producenta. Niedawno jednak pojawiły się całkiem nowe produkty w sprzedaży.

Zarezerwowanie blatu corian

blaty corianWłaściciel sklepu sprowadził nowe blaty corian, które na dodatek miały promocyjną cenę, która obowiązywała przez trzy tygodnie. W sumie przymierzałem się do remontu kuchni, ale blatami się nie interesowałem. Wszystko się zmieniło kiedy pierwszy egzemplarz pojawił się w naszym sklepie. Był tak doskonale zrobiony, że wręcz zapragnąłem go mieć w swoim domu. Moja żona nie rozumiała mojej fascynacji, ale to ja większość czasu spędzałem zawsze w kuchni i jej wystrój stanowi dla mnie bardzo ważną kwestię. Wybrałem blat, który był idealnych rozmiarów i poprosiłem kierownika, czy mogę go zarezerwować. Wiedziałem, że klienci mają pierwszeństwo, ale byłem w stanie zapłacić za niego każdą cenę. Kierownik się wtedy zgodził a ja postanowiłem od razu zdjąć blat ze sklepu. W międzyczasie pracownicy przynieśli pozostałe blaty corian, które były przeznaczone na sprzedaż. Kierownik widząc jak jestem zainteresowany tym blatem zrozumiał mnie i nawet powiedział, że mogę zapłacić cenę, w jakiej sklep dokonał zakupu od producenta. Było to o wiele taniej mimo obowiązującej w sklepie promocji. Kiedy zadzwoniłem do żony i poinformowałem ją o blacie to już wiedziała, że wielkimi krokami zbliża się remont w naszej kuchni.

Blat zamontował mi szwagier, który zajmuje się remontami. Kupiłem jeszcze nowe meble i stół z krzesłami do jadalni. Wszystko prezentuje się doskonale a kuchnia w końcu wygląda nowocześnie. Właśnie taki efekt zamierzałem uzyskać i jestem na prawdę zadowolony.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dom