Przeprowadzanie rozliczenia mediów opomiarowanych

 

Każdy właściciel budynku mieszkalnego marzy o tym, by był on odpowiednio zarządzany. Nie każdy znajduje na to odpowiednią ilość czasu. W takiej sytuacji warto jak najszybciej skorzystać z oferty zarządców wspólnot mieszkaniowych.

Całodobowy telefon alarmowy do zarządcy

rzetelny administrator wspólnoty mieszkaniowej w KrakowieIstnieją na polskim rynku firmy, które zarządzają nie tylko wspólnotami takimi jak bloki mieszkalne, ale również kamienice (zwłaszcza w dużych miastach). Niektóre firmy mają pod swoją opieką wiele budynków. Wiadomo, że zadania związane z prowadzeniem wspólnoty mieszkaniowej wcale nie są takie łatwe. Dlatego potrzeba tutaj prawdziwego profesjonalisty, który po prostu się na tym zna. Jednym z zadań zarządcy będzie z pewnością przeprowadzanie rozliczenia mediów opomiarowanych. Takie rozliczenie musi być przeprowadzane regularnie – najczęściej przeprowadza się je raz w roku. Z pewnością rzetelny administrator wspólnoty mieszkaniowej w Krakowie poradzi sobie z tym zadaniem bez problemu. Następnie zarządca powinien przygotować rozliczenia dla poszczególnych najemców. Chodzi tu zarówno o niedopłaty jak i nadpłaty. W nagłych awariach najemcy nie będą już kontaktować się bezpośrednio z właścicielem danego budynku. Przeciwnie – najemcy otrzymają numer zarządcy wspólnoty, który będzie zajmował się takimi sprawami. Najemcom udostępniany jest całodobowy numer alarmowy – w razie nagłych sytuacji zawsze można skontaktować się z zarządcą i poprosić o pomoc.

Całodobowy numer alarmowy jest dostępny do dyspozycji zarówno lokatorów jak i właściciela budynku. Zarządca musi przygotowywać regularnie sprawozdania finansowe, które przedstawia Zarządowi Wspólnoty. Sprawozdania te dotyczą realizacji założonych planów. Skorzystanie z usług zarządcy to bardzo dobre rozwiązanie nie tylko dla właściciela, ale również lokatorów.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi