Przeprowadzki w Gdyni

Może wiecie jak to jest, kiedy wynajmuje się od kogoś mieszkania, a może i nie wiecie, dlatego ja trochę Wam poopowiadam. Więc już od jakichś pięciu lat wynajmujemy mieszkania w Gdyni. Niestety aktualnie nie stać nas na kupno własnego kąta, z resztą zbieramy oszczędności, aby jednak pobudować coś swojego. Ale nie taki był temat mojej wypowiedzi.

Transport wielkich gabarytów w Gdyni

transport mebli gdyniaNo więc od pięciu lat wynajmujemy mieszkania, piszę nieprzypadkowo w liczbie mnogiej, ponieważ obecnie wynajmujemy już trzecie mieszkanie. Nie to, że jesteśmy złymi lokatorami i zalegamy z opłatami, dlatego nas wyrzucają. Po prostu, kiedy kończy się umowa, właścicielom mieszkań zachciewa się wracać na swoje śmieci. Dwójka z nich wróciła z Anglii i muszą gdzieś mieszkać. No więc teraz też dostaliśmy wymówienie mieszkania i do końca listopada musieliśmy się przenieść do nowego mieszkania, które udało nam się wynająć. Mieszkając już 5 lat w Gdyni dorobiliśmy się wielu rzeczy, w tym  wielkogabarytowych mebli. No i z tym mieliśmy najwięcej kłopotu. Bo drobnice przewieźliśmy na kilka kursów własnym samochodem, jednak z meblami nie było tak łatwo. Szukałam w Internecie jakiś transport mebli Gdynia i powiem Wam, że byłam miło zaskoczona, że aż tyle firm funkcjonuje w trójmieście, które zajmują się profesjonalnymi przeprowadzkami. Więc sprawa wyglądała bardzo prosto, przyjechało dwóch panów, którzy znieśli nasze meble z drugiego piętra, zapakowali do samochodu i wnieśli na drugie piętro w nowym mieszkaniu. Miło byłam zaskoczona, że cena nie zwalała z nóg. Oczywiście kontakt do Panów sobie zapisałam, bo warto na przyszłość mieść takie kontakty, zwłaszcza z naszymi historiami.

Więc podpowiadam Wam, ze jak macie w planach przeprowadzkę ze sprzętem wielkogabarytowym i meblami to nie zastanawiajcie się, tylko korzystajcie z takich usług. Są to doświadczeni pracownicy, którzy nie jedną taką przeprowadzkę mają za sobą i zrobią to w krótszym niż wy czasie. A samemu to zawsze trzeba kogoś prosić o pomoc i jakoś to zorganizować. Całość trwała może 3 godziny, a mieliśmy tyle mebli, że wyszedł tego cały samochód dostawczy taki z windą.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Transport