Romantyczny weekend w górskim hotelu

Planowałam w tym roku zaskoczyć mojego męża. Postanowiłam przejąć inicjatywę i zaplanować wyjazd na weekend walentynkowy. Z racji tego, że właśnie miały być walentynki musiałam znaleźć hotel odpowiednio wcześnie. Chciałam zrobić mężowi niespodziankę.

Romantyczny weekend z mężem

hotel na romantyczny weekendMiałam w planach zabukować hotel w górach. Najlepiej w pokoju z pięknym widokiem na krajobraz górski. Mój mąż uwielbia góry, więc wiedziałam, że to będzie naprawdę dobry pomysł. Trochę poszukałam i podzwoniłam w parę miejsc i znalazłam idealny hotel na romantyczny weekend. Nawet udało mi się trafić na ostatni wolny pokój z pięknym widokiem. Problemem było tylko przetransportowanie mojego męża do hotelu tak aby nie zorientował się, gdzie i po co jedziemy. Zadzwoniłam do kierownika mojego męża i poprosiłam go, aby wypisał mu urlop, ale nic mu nie mówił. Dzień przed wyjazdem spakowałam torby i wyniosłam po kryjomu do samochodu. Kiedy nadszedł dzień, w którym mieliśmy wyjechać powiedziałam mojemu mężowi, że zawiozę go do pracy, bo będę potrzebować później auto. Zgodził się i niczego nie podejrzewał. Nie podejrzewał do momentu, kiedy przejechaliśmy pod jego pracą i nawet się nie zatrzymałam. Oczywiście pytał się co ja robię, ale niespodzianka to niespodzianka. Do samego końca nie wiedział, dokąd jedziemy. Specjalnie pojechałam nawet taką drogą, której mój mąż nie znał.

Kiedy dojechaliśmy na miejsce mój mąż był zachwycony. Widziałam zachwyt w jego oczach, ale też niedowierzanie, ponieważ od początku naszego związku to on zawsze planował walentynki. Chciałam już dawno zrobić mu taką niespodziankę, ale zawsze on wymyślał coś pierwszy, w końcu po tylu latach mi się udało. Wszystko sama od początku do końca zaplanowałam i miałam nadzieje ze weekend minie nam naprawdę bardzo fajnie.