Rowery dobrej jakości

Mój mąż ma od praktycznie dziesięciu lat nadwagę czyli od czasu kiedy zmienił pracę. W poprzedniej pracy miał bowiem dużo ruchu i nawet kiedy jadł dużo to nie było tego widać bo spalał to. Teraz cały dzień siedzi za biurkiem i jest to widoczne.

Wybór odpowiedniego roweru dla męża

męskie rowery krossZresztą od zawsze lubił zjeść i nie wyobrażał sobie tego, że mógłby czegoś sobie ograniczać. Jednak z wiekiem metabolizm się zmniejszył i z roku na rok ważył coraz więcej. Zaczęłam się już trochę obawiać o jego zdrowie. Bo jednak taka nadwaga nigdy nie jest dla organizmu obojętna. Po poważnej rozmowie z mężem stwierdziliśmy, że trzeba z tym coś zrobić. Wątpiłam żeby wytrwał na jakiejś diecie. Także został tylko jakiś wysiłek fizyczny. Mąż powiedział mi, że kiedyś uwielbiał jeździć na rowerze. I może gdyby dojeżdżał do pracy rowerem to by coś zmieniło. Uznałam, że jest to świetny pomysł. Musieliśmy kupić tylko dla niego rower. Chciałam żeby był dla niego wygodny, żeby się szybko nie zniechęcił bo jednak do pracy miał długą drogę do pokonania. Pojechaliśmy więc do sklepu z rowerami. Powiedzieliśmy do czego ten rower ma służyć. Pan w sklepie powiedział nam, że najlepsze są męskie rowery kross i klienci bardzo sobie je chwalą. Zresztą jest to sprzęt niezawodny i na pewno jeśli się będzie o niego dbało to wytrzyma długie lata. Mąż usiadł na tym rowerze i powiedział, że jak najbardziej mu pasuje. Moim zdaniem wyglądał też bardzo ładnie chociaż wiedziałam, że nie to jest najważniejsze.

Mąż zdecydował się go kupić. Widziałam, że ten zakup sprawił mu dużo przyjemności. I od tamtej pory codziennie jeździ na rowerze. Jest z niego bardzo zadowolony. A ja już widzę efekty w postaci niższej wagi. Teraz nawet w czasie wolnym w weekendy robi sobie przejażdżki rowerowe.