Rozbudzony talent dzięki warsztatom bożonarodzeniowym

Każdy z nas uwielbia święta, a już tym bardziej kochają je dzieciaki! Z okazji świat  wiele szkół i przedszkoli organizuje najróżniejsze występy, czy zabawy. Ostatnio jednak w przedszkolu do którego chodzi mój brat pojawiła się możliwość uczęszczania na warsztaty.

Organizacja warsztatów bożonarodzeniowych 

warsztaty bożonarodzeniowe w przedszkoluRodzice oczywiście zgodzili się na udział ich najmłodszego syna w warsztatach. Mama nawet bardzo się ucieszyła, ponieważ sama posiada duszę artystyczną, a mój brat jako jedyny w naszej rodzinie odziedziczył po niej talent. Zarówno ja, jak i dwie moje starsze siostry jesteśmy raczej umysłami ścisłymi, co zawdzięczamy naszemu tacie. Warsztaty bożonarodzeniowe w przedszkolu mojego brata były zajęciami plastycznymi, ale i nie tylko! Poprzez zabawę i kreatywne zajęcia plastyczne, dzieciaki uczyły się o tych wspaniałych świętach, dzięki czemu mogły lepiej je zrozumieć już w tak młodym wieku. Nigdy nie interesowałam się plastyką, więc sądziłam, że plastyczna odsłona tych warsztatów polega po prostu na rysowaniu świątecznych scenerii. Warsztaty jednak zakończyły się wystawą wszystkich dzieciaków, które na nie uczęszczały, a kiedy wybraliśmy się całą rodziną na ten nietypowy wernisaż, doznałam pozytywnego szoku. Prace były naprawdę przepiękne! I nie mówię tego ze względu na brata, czy nawet, nie biorę pod uwagę wieku dzieciaków! Nie był to oczywiście poziom Damy z gronostajem, niemniej prace były naprawdę kreatywne i efektowne! Po dokładnym obejrzeniu prac można było dostrzec w nich zarówno pomysłowy umysł dziecka, jak i jego rękę, co nie zmienia faktu, że naprawdę były kawałem świetnej roboty.

Szczytem moich plastycznych umiejętności jest narysowanie ludka z kresek i kółeczka i to jeszcze w dodatku krzywego! Mój brat, zarówno jak i cała reszta dzieciaków biorących udział w warsztatach, zdecydowanie posiadała ogromny talent. Nie wiem czy wrodzony, czy może rozbudzony na zajęciach, jednak trzeba przyznać, że nic tak nie rozbudza pasji w człowieku, jak kreatywny sposób ich poznania!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi