Ścierki kuchenne dla znajomych

Moi znajomi, dopiero co wprowadzili się do własnego mieszkania. Wcześniej wynajmowali coś na obrzeżach miasta, a teraz, udało im się wprowadzić i wykupić mieszkanie na własność. Długo wyczekiwali na ten dzień, aż blok zakończy budowę i otrzymają już klucze. Zaprosili nas oczywiście na parapetówkę z tej okazji, więc musieliśmy kupić im coś ciekawego.

Elegancka ścierka na upominek

ścierki kuchenne dobre na prezentNie miałam akurat za dużo funduszy, bo wszystko przeznaczałam regularnie na życie domowe i drobne wydatki. Postanowiłam, że kupię jakiś drobiazg, zresztą moi znajomi i tak nie kazali mi nic innego kupować.  Przechadzając się po targowisku, rzuciły mi się w oczy piękne ścierki kuchenne dobre na prezent. Nie były to takie zwykle ścierki, jakich używają nasze mamy i my. Te, były specjalnie przyszykowane, aby wręczyć je komuś w prezencie, i był to akurat idealny prezent dla znajomych, którzy dopiero co wprowadzili się do nowego domu. Wybór był bardzo duży. Większość miała jakieś subtelnie wyhaftowane napisy i różne rośliny, lub potrawy. Mnie najbardziej spodobały się ścierki z wyhaftowanymi ziołami i kwiatami. Ziół do przyprawiania używa każdy, króluje zawsze oregano, mięta i tak dalej. Jednak ja postawiłam na kwiatki, które bardzo ładnie się prezentowały. Dwie ścierki wzięłam z kwiatem piwonii, które obie z moją koleżanką uwielbiałyśmy, a jedną wybierał mój mąż. I miała jakiś inny wzór, sama dokładnie nie mogłam rozszyfrować, co to za potrawa, ale mąż twierdził, że to pizza.

Z tak elegancko zapakowanymi ścierkami prezentowymi i wybranymi wzorami, mogliśmy ze spokojem udać się na parapetówkę. Znajomi już na nas czekali od około pół godziny, ale szukaliśmy miejsca parkingowego. Trafiliśmy z prezentem, bo nie mieli akurat żadnej innej ścierki w kuchni.

ścierki kuchenne dobre na prezent,

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Handel