Słodka inspracja wyciskarka i jabłka

wyciskarka

Kilka dni temu wybrałam się wraz z babcią do miasta. Miałyśmy w planie spacer po głównej ulicy i starym mieście, ponieważ babcia przyjechała do mnie z innego miasta. Po drodze weszłyśmy do kilku sklepów. kupiłyśmy kilka drobiazgów.

Wyciskarka w lokalu

wyciskarkaPo kilku godzinach spacerowania stwierdziłyśmy, że powoli robimy się głodne. Postanowiłam zaprowadzić babcię na drugie śniadanie do mojego ulubionego baru kanapkowego. Do posiłku zamówiłyśmy sok. Jak się okazało w lokalu wykorzystywana była wyciskarka. Pracownik na moich oczach z czterech pięknych jabłek przygotował kubek świeżego soku. Jeszcze nigdy nie piłam czegoś równie pysznego. Klarowny płyn zgromadził się na dnie szklanki, natomiast gęsty, słodki mus jabłkowy unosił się na powierzchni. Babcia wybrała sok marchewkowy, który wyglądał równie apetycznie. Popijając powoli przez słomkę pyszny napój rozmyślałam nad tym, jak miło byłoby mieć możliwość przygotowywania takich właśnie soków codziennie samodzielnie. Po powrocie do domu zaczęłam szukać owych urządzeń w Internecie. W oko natychmiast wpadła mi wyciskarka hurom, która zachwyca szeroką gamą dostępnych kolorów oraz bardzo ładnym kształtem. Do gustu przypadła mi także wyciskarka kuvings. Nie potrafiłam podjąć decyzji, którą z nich powinnam zamówić. Postanowiłam, że następnego dnia udam się do sklepu, aby pooglądać urządzenia na żywo, zapytać o radę pracowników i wtedy podjąć decyzję. Wcześniej na forach internetowych czytałam opinie wielu osób o jednym oraz drugim produkcie.

Pracownik w sklepie doradził mi w sposób bardzo profesjonalny. Oczekuję już na dostawę zamówionego urządzenia z dwiema miskami rozmaitych owoców stojących na blacie kuchennym. Już nie mogę się doczekać uczty, którą sobie przygotuję, kiedy tylko kurier dostarczy mi moje zamówienie.

Wyciskarkę do soków, można znaleźć na: http://hurtmedyczny.pl

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Zdrowie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.