Smaczne jedzenie na weselu

Nie chciałam dużego ślubu i w tej kwestii idealnie dogadywałam się ze swoim narzeczonym. Wspólnie zdecydowaliśmy, że zrobimy imprezę dla najbliższych osób i tak też postąpiliśmy. Wesele zaplanowaliśmy na lipiec i dlatego uznałam, że najlepiej je zorganizować na świeżym powietrzu.

Zamówienie cateringu na wesele

catering na wesele warszawaWynajęłam namiot wraz ze stołami biesiadnymi, które były elegancko urządzone. Mój narzeczony załatwić agregat prądotwórczy, dzięki któremu możliwe było podłączenie oświetlenia i laptopa, z którego miała być puszczana muzyka. Pozostała tylko kwestia jedzenia, którą zajęłam się osobiście. Najlepszym w takiej sytuacji rozwiązaniem był wyłącznie catering na wesele Warszawa była miastem, gdzie działało wiele firm cateringowych, które świadczyły profesjonalne usługi. W mojej rodzinie było wielu wegetarian. Ja sama nie jadałam mięsa, dlatego wybrałam firmę, która serwowała również takie potrawy. Nie chciałam mieć mięsa na swoim weselu, bo było lato a temperatury sięgały ponad trzydzieści stopni. Firma, z której zdecydowałam się zamówić catering na swoje wesele miała interesujące menu. Wybrałam dużo interesujących dań, które idealnie nadawały się na upalny dzień. Zresztą wesele nie miało trwać całą noc, więc nie musiałam dużo tego zamawiać. Zaplanowałam, że wesele zakończy się po godzinie dwudziestej drugiej. Miało to być bardziej przyjęcie weselne, na które nastawiłam się wraz z narzeczonym. Kiedy załatwiłam już wszystko, to mogłam rozejrzeć się za sukienką do ślubu.

Wszystko odbyło się zgodni z planem i byłam z tego powodu bardzo zadowolona. Goście bawili się świetnie i wesele nieco się przedłużyło. Jedzenia wystarczyło dla wszystkich, ale nic nie zostało, ponieważ potrawy były tak smaczne, że wszystkie zostały zjedzone.