Styropianowa sztukateria jako element dekoracyjny

Pomysł aranżacyjnych wnętrz jest bez liku. Obecnie ogranicz nas tylko wyobraźnia, no i budżet, jeśli jesteśmy w trakcie remontowania, czy wykańczania mieszkania. Jeśli samemu wszystko się wybiera okazuje się, że zarówno każda listwa, jak i stół czy kanapa są niezwykle istotne. Zazwyczaj właśnie takie drobnostki jak listwy przyścienne, przy sufitowe stanowią doskonałe wykończenie.

Wykończenie mieszkania z styropianową sztukaterią

styropianowa sztukateriaZarówno listwy przyścienne, jak i na przykład styropianowa sztukateria przy suficie wpływa na ogólny wygląd mieszkania i stanowi doskonałe wykończenie. Ja właśnie zdecydowałam się styropianową sztukaterie w moim mieszaniu i był to doskonały pomysł. Sztukateria dodała wyjątkowego charakteru mojemu mieszkaniu. Chociaż do niedawna w ogóle nie myślałam o tego typu dekoracji teraz jestem bardzo zadowolona. A wybrałam sztukaterię zupełnie przypadkiem, pewnego dnia oglądałam katalog z aranżacjami wnętrz  tam właśnie natknęłam się na sztukaterię styropianową. Chociaż wówczas wydawało mi się, że moje mieszkanie jest już w pełni wykończone, to wiem, że dopiero teraz jest ono skończone. Sztukateria prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie, a tak właśnie chciałam, aby wyglądało moje mieszkanie. Teraz wszystkim znajomym polecam właśnie tego typu wykończenie mieszkania. Większość osób zgadza się ze mną, że jest to bardzo oryginalne i ciekawe rozwiązania do mieszkania i również zastanawia się nad takim rozwiązaniem.

Wykończenie mieszkania wiąże się z wieloma decyzjami – większymi i mniejszymi. Jak chociażby z wyborem listew przypodłogowych czy innych elementów dekoracyjnych. Czasami warto pomyśleć o nieszalonych rozwiązaniach – jak chociażby sztukateria styropianowa, który prezentuje się niezwykle pięknie oryginalnie.