Szybki kredyt to ściema

Kredyt na oświadczenie

Każdy z nas miewa czasem lepsze i gorsze pomysły, jeśli chodzi o sprawy finansowe. Moim dobrym pomysłem pomysłem była przeprowadzka do większego miasta, dzięki czemu zaoszczędziłam sporo pieniędzy na benzynę do samochodu, którym dojeżdżałam do pracy. Moim bardzo złym pomysłem był tani szybki kredyt na oświadczenie bankowy.

Szybki kredyt na oświadczenie to nieprawda.

Kredyt na oświadczenieMyślałam, że to taka korzystna oferta, że aż żal z niej nie skorzystać. Kupiłabym wszystkie meble do mieszkania, bo na razie mam tylko łóżko i małą szafeczkę, a przydałaby się duża szafa na ubrania i buty, jakieś biurko do pracy, żebym nie musiała pracować na laptopie siedząc na łóżku, tylko wygodnie rozsiąść się na fotelu, którego też jeszcze nie mam. Ten kredyt gotówkowy miał mi ułatwić te zakupy. Z pensji kupowałabym wszystko i tak na raty, a tak kupię wszystko i będę spłacać raty kredytu. Nie miałam żadnego problemu z otrzymaniem kredytu, bo mimo iż nie zarabiam nie wiadomo ile, jak wielcy menadżerowie w korporacjach, to jednak mam stałą pracę, więc wszystko będę regularnie spłacać. Nawet fakt, iż nie był to bank, tylko instytucja finansowa mnie nie zaniepokoił, bo to przecież nie chwilówki, ani parabanki, więc nie ma zagrożenia. Szybki kredyt na oświadczenie też mnie nie zdziwił, bo przecież banki też już takie oferują, tylko że na niższe kwoty, niż ja dostałam. Niestety, okazało się, ze mój idealny plan nie jest taki piękny, jak mi się wcześniej wydawało. Odsetki były dużo większe niż myślałam, żaden kredyt konsolidacyjny nie wchodził w grę, a tylko tak mogłabym je obniżyć, a ze spłacaniem rat nie szło mi tak dobrze, jak myślałam. Płaciłam regularnie czynsz i w lodówce miałam co jeść, ale na żadne inne wydatki już mi nie starczało.

Szybki kredyt na oświadczenie to ściema, nie ma czegoś takiego jak tani kredyt, jest tylko dobra reklama instytucji finansowej, która twierdzi, że ich oferta jest lepsza niż konkurencja.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Finanse

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.