Tani narożnik do spania

Nie mam osobnego pokoju na swoją sypialnię. Mieszkam w kawalerce, a więc śpię w pokoju, który jest też jednocześnie moim salonem. Dlatego też kiedy robiłam remont w moim salonie zdecydowałam się na wymianę mojej starej kanapy na narożnik. Oczywiście rozkładany. Zależało mi też na tym by jego cena nie była zbyt wysoka.

Znalazłam w Internecie piękny narożnik z funkcją spania

tanie narożniki z funkcją spaniaMyślałam, że w sklepach meblowych w mieście, w których mieszkam będzie ciekawy wybór narożników ale szczerze mówiąc w żadnym ze sklepów nie znalazłam niczego, co spodobałoby mi się na tyle żeby to kupić. Znalazłam za to naprawdę przepiękne meble kuchenne, które z pewnością trafią do mojej kuchni, w której mam zamiar zrobić remont w przyszłym roku. Pomyślałam więć, że spróbuję znaleźć jakiś fajny narożnik w Internecie. Znalazłam sklep online, w którym tanie narożniki z funkcją spania były dostępne w naprawdę ładnych modelach. Szczerze mówiąc wybór był tak duży, że trochę zajęło mi zdecydowanie się na jeden, konkretny mebel. Cieszyłam się bardzo, że tak wiele modelów sof narożnikowych miało też funkcję spania, bo bałam się, że znajdę piękną sofę, która niestety nie będzie rozkładana. Byłabym wtedy bardzo zła. Na szczęście sofa, którą wybrałam – piękny narożnik w kolorze jasnego różu z pastelowymi poduszkami w komplecie rozkłada się bez problemu. Po rozłożeniu miejsca do spania jest naprawdę dużo i przede wszystkim śpi się na niej wygodnie, czego nie mogłam powiedzieć o rozkładanej kanapie, na której spałam wcześniej.

Uwielbiam mój nowy narożnik i bardzo cieszę się, że zdecydowałam się właśnie na jego zakup. Nie był on drogi, a jest niesamowicie wygodny i do tego niesamowicie prezentuje się w pomieszczeniu. Jest wielką ozdobą wnętrza, głównie dzięki pięknym kolorowym poduszkom, których pastelowe kolory bardzo dobrze pasują do innych dodatków w moim pokoju.