Torby reklamowe na otwarcie sklepu

Otwarcie sklepu zawsze musi się wiązać z czymś szczególnym. Na otwarciu są promocje, degustacje czy rozdaje się gadżety promocyjne. Ja postawiła  na drobne upominki dla wybranych klientów. Co dziesiąty miał dostawać zestaw niespodziankę ładnie zapakowany.

Torby reklamowe na prezenty

tanie torby reklamowe z nadrukiemKupiłam w hurtowni tanie torby reklamowe z nadrukiem logo mojego sklepu. Do nich wsadzę produkty które zawsze się w domu przydadzą. Jednak nie chleb czy mleko, bardziej coś w rodzaju czekolady, paczki cukierków, jakiejś dobrej herbaty lub kawy. Do tego dorzucę zdrapkę z loterii na szczęście. Takie torby papierowe są zatem dla mnie idealne. Nie będzie widać przez nie co jest w środku, mają nadrukowana nazwę sklepu, więc jest to dla mnie reklama. A przy tym są niewielkie, idealne na mały prezent i zmieszczą mi się pod ladą. Kupiłam takie w kolorze białym, żeby dobrze logo było na nich widać. Dzień przed otwarciem sklepu przygotowałam małe podarunki dla wybranych i schowałam je pod ladą. Musiałam być gotowa na przyjęcie wszystkich klientów i ich szybką obsługę bez przestojów. Pierwszy klient bardzo się zdziwił, że dostał w paczce czekoladę i zdrapkę, ale podziękował. Inni tez wydawali się zadowoleni, że coś dostali, mimo iż jest to przecież drobiazg i wliczę sobie to w koszty. Torby reklamowe z prezentami dobrze się rozeszły i dwie jeszcze zostały. Dobrze wyliczyłam liczę potencjalnych klientów, którzy przyjdą na otwarcie sklepu spożywczego. A torby zostaną na inną okazję. 

Mój pomysł z reklamowymi torbami prezentowymi  z papieru był bardzo trafiony. Dzięki temu klienci chętnie do mnie przychodzili, i robili zakupy. Muszę zaplanować teraz jakąś nową akcję na Wielkanoc, w końcu wtedy dużo rzeczy się kupuje do jedzenia. Może jakieś rabaty albo bony zakupowe?

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Reklama