Jestem właścicielem serwisu rowerowego

rowery focus

W centrum miasta mam swój serwis rowerowy. Kocham swoją pracę, ponieważ jest to moją pasją i robię to co lubię. Specjalizuję się głównie w najlepszych markach takich jak na przykład magura hs11 a klienci darzą mnie ogromnym zaufaniem.

Serwis rowerów Focus i innych

rowery focusSerwisuję także rowery focus i mam nawet podpisaną umowę z jednym z największych sklepów w mieście. Zgłaszają się do mnie klienci, którzy przyprowadzają rowery elektryczne i zawsze uzyskają u mnie pomoc. Mój serwis na początku to nie działał tak sprawnie jak teraz. Naprawiałem tylko rowery górskie i nie przychodziło do mnie tak wielu klientów. Teraz jest naprawdę super. Sam mam nawet rower elektryczny, o który dbam i jeżdżę nim już od dawna. Ostatnio to już w ogóle sporo się dzieje, ponieważ odzywają się do mnie sklepy z całego miasta. Mój serwis jest ceniony i każdy chce ze mną podjąć współpracę na stałe. Dostarczają mi swoje wszystkie rowery elektryczne a ja przykładam wszelkich starań, by sprostać każdemu zadaniu. Zatrudniłem nawet pracownika, który serwisuje znakomitej jakości rowery focus, ponieważ ma chłopak w tym wprawę i świetnie sobie radzi. Moi rodzice są ze mnie dość dumni i cieszą się, że odnoszę sukces. Myślę również, by zacząć sprzedawać hamulce magura hs11, ponieważ często klienci pytają mnie, czy mam dostępne jakieś używane hamulce w dobrym stanie za niewielkie pieniądze. Na pewno jak wprowadzę do sprzedaży na przykład te rowery focus, to będę miał jeszcze więcej klientów.

Na razie nie mam pojęcia od kogo mogę zamawiać rowery focus, ale popytam w środowisku to na pewno ktoś mi podpowie do kogo powinienem się odezwać. Chcę również sprzedawać akcesoria rowerowe. Jestem mocno nastawiony na sukces w tym temacie i już zaczynam działać. Chcę być znany nie tylko w mieście, ale w całym województwie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *