Wybór drzwi w hurtowni

Rok temu postanowiliśmy z mężem odświeżyć mieszkanie. Nasze gniazdko odziedziczyliśmy po rodzicach męża i jak dotąd niewiele w nim zmienialiśmy. We wnętrzu czuć jeszcze ducha lat osiemdziesiątych i w końcu postanowiliśmy nadać mu nowocześniejszy charakter. Konieczne było pozbycie się boazerii z przedpokoju i wymiana wszystkich drzwi. Nie lada wyzwanie.

Wizyta w hurtowni drzwi

hurtownia drzwi śląskRemonty to zawsze nerwowy czas w mojej rodzinie. Pamiętam już od dziecka jak rodzice toczyli batalie odmalowując co parę lat ściany w mieszkaniu. Nie obeszło się również bez sprzeczek z moim mężem, gdy trzeba było sporo zmienić u nas. Dotąd w naszym lokalu straszyły stare, białe drzwi z szybą, przez którą trzeba było uważać, żeby nie trzasnąć mocniej i jej nie stłuc. W końcu postanowiliśmy kupić nowe. Hurtownia drzwi śląsk zaskoczyła nas tak ogromnym wyborem modeli. Od klasycznych białych drzwi (od których uciekaliśmy jak najdalej) po przepiękne z litego drewna. Wybraliśmy, po długich namysłach drzwi w brązie. Drzwi mają wstawki z mlecznego szkła. Całość jest wykonana bardzo solidnie i pięknie prezentuje się z szerokimi framugami. Skorzystaliśmy z możliwości montażu przez ekipę wynajętą w hurtowni. W ciągu paru dni silni chłopcy zamontowali i osadzili całe cztery pary drzwi w naszym mieszkaniu. Do tego modelu dobraliśmy klamki w bardzo prostym kształcie, w kolorze chromowanego metalu. Teraz czeka nas jeszcze odmalowanie i urządzenie korytarza.

Mimo małych kłótni remont dobiega już końca. Korytarz urządziliśmy w intensywnym turkusowym kolorze. Już od samego wejścia zaskakuje i dodaje pozytywnej energii. Meble na buty i płaszcze wybraliśmy w białym kolorze z frontami w wysokim połysku. Teraz mieszkanie absolutnie nie przywodzi na myśl czasów PRL-u, a ja nareszcie czuję się jak u siebie w domu.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dom