Wykonanie makijażu permanentnego w Łodzi

 

Kiedy rano szykuję się do pracy, każda minuta jest dla mnie na wagę złota. Doprowadzenie siebie do porządku, a także dwójki małych przedszkolaków to nie lada wyzwanie. Wszystko mam rozplanowane co do minuty. W pracy muszę zawsze dobrze wyglądać, jednak zabiegi kosmetyczne ograniczyłam niemal do zera…

Doświadczenia z makijażem permanentnym

makijaż permanentny ŁódźKoleżanka namówiła mnie na makijaż permanentny. Byłam zdziwiona, jak to robi, że zawsze perfekcyjnie wygląda, a także jest mamą dwójki wymagających dzieci. Zawsze dopracowana fryzura, nieskazitelny strój i elegancki makijaż. Jak ona to robi? Sekret wyszedł w końcu na jaw: to makijaż permanentny pozwala jest zaoszczędzić tyle czasu podczas porannego szykowania się do pracy. Nie trzeba mnie było długo namawiać. Budzić się rano z podkreślonymi rzęsami i gotową kreską? Marzenie. Koleżanka dała mi wizytówkę salonu kosmetycznego, na której widniał tylko napis: makijaż permanentny Łódź i numer telefonu. Jeszcze tego samego dnia umówiłam się na konsultację. Na miejscu zastałam panią kosmetolog, która przeprowadziła ze mną szczegółowy wywiad i oceniła stan mojej skóry. Następnie zostałam wprowadzona w tajniki takiego makijażu. Pani kosmetolog zaproponowała mi także makijaż ust, na co chętnie przystałam. Dowiedziałam się, jak taki zabieg wygląda w praktyce i ile trwa. Po kilku dniach mogłam się cieszyć naturalnym makijażem i to na stałe. Nawet nie przyłożyłam ręki do tego, by tak dobrze wyglądać! Moje spojrzenie jest podkreślone w nienachalny sposób, podobnie z ustami.

Od tej pory moje poranki są znacznie dłuższe. Nie przypominają już bitwy z czasem o przetrwanie. mam więcej czasu dla dzieci i mogę wypić w spokoju kawę, zamiast stać przed lustrem i usiłować coś z sobą zrobić. Jestem zadowolona, że skorzystałam z możliwości takiego zabiegu upiększającego, a zarazem oszczędzającego mój obecny czas.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda