Wypukłe naklejki zrewolucjonizowały marketing

 

Chyba każdy z nas pamięta z dzieciństwa kolorowe naklejki, które można było rozklejać gdzie dusza zapragnie. Małe, duże, z napisami lub bez znajdowały się na każdej lodówce czy okładce zeszytu. Teraz kiedy mamy trochę więcej lat, naklejki służą nam w innym celu. Stały się elementem machiny marketingowej, która ma na celu wypromowanie produktu lub marki.

Uwielbiamy wypukłe naklejki za ich kształt 3D

naklejki wypukłeWraz z rozwojem technologii wszystko wokół nas się zmienia i naklejki również. Kiedyś były bardzo ubogie w kolorystyce i miały ograniczone kształty. Teraz w dobie drukarek 3D, naklejki nabrały nowego wymiaru. Stare nalepki wyparły nowoczesne naklejki wypukłe zwracające na siebie uwagę kształtem i barwną kolorystyką. Taka naklejka to prawdziwy rarytas dla kolekcjonera, których nie brakuje w naszym kraju. Cieszą oko i zmysł dotyku, a na dodatek są bardziej widoczne. Firmy chętnie sięgają po taką formę reklamy, bo jest niedroga i łatwo dostępna. Często nawet producenci stosują takie techniki oznaczania swoich produktów i w widocznych miejscach umieszczają wypukłe naklejki z ich logo. Już nie tylko dzieci oszalały na ich punkcie ale również dorośli ! Dzisiejsze naklejki może nakleić niemalże w każde miejsce dzięki zastosowaniu specjalnego kleju. Naklejka wypukła na lodówce, ścianie, szybkie czy nawet plecaku to już norma. Taka reklama zapewnia rozpoznawalność marki oraz przyczynia się do wzrostu sprzedaży, a przecież nie od dziś wiadomo, że marketing jest dźwignią handlu.

Nastał naklejkowy zawrót głowy. Wystarczy się rozejrzeć na ulicy a nawet w swojej pracy w biurze aby dostrzec te małe bądź duże znaki rozpoznawcze. Naklejki 3D skradły nam serce swoim nietuzinkowym kształtem i na dobre zadomowiły się w marketingu, który kocha nowinki i nieszablonowe rozwiązania.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Usługi