Zakup kocyka minky dla dziecka

W zeszłym tygodniu wybrałam się na zakupy, by kupić parę drobiazgów dla dziecka. Różne rzeczy mi się już pokończyły lub jest ich mało. Będą w centrum handlowym nie mogłam nie wstąpić do sklepu dla dzieci. Tam można kupić różne rzeczy, jak na przykład ubranka, zabawki itp. Oczywiście skusiłam się i coś kupiłam.

Kocyk dla mojego dziecka

kocyki minkyTakże oprócz kaszek  i pampersów, czy kremów dla dzieci kupiłam jeszcze kilka drobiazgów ze sklepu dla dzieci. Wybrałam oczywiście dwa misie. Jeden był duży, drugi mały. Jakieś ubranka mi wpadły w ręce i oczywiście nie mogłam nie kupić kolejnego kocyka. W domu mam ich ze cztery. Ale wiadomo, że przy takim dziecku, które jest bardzo małe trzeba je wymieniać. Jak dziecko je może ubrudzić taki kocyk i już trzeb ago prać. Ale nie zostawimy dziecka bez kocyka, więc dajemy inny. Muszę chyba jeszcze kupić ze dwa takie kocyki. Ale w tamtym sklepie kupiłam jak na razie tylko jeden. Te kocyki minky są takie ciepłe i przyjemne w dotyku. To tak jakby były wykonane z jedwabiu, ale nie ma co się dziwić. Skóra dziecka jest dość wrażliwa i potrzebuje delikatnych rzeczy. W tamtym sklepie było mnóstwo kocyków. Tak wszystkie mi się podobały, że najchętniej to bym wszystkie kupiła. Ale póki co ograniczyłam się do jednego kocyka. Długo stałam i wybierałam wzór. Te kocyki oprócz wzoru, koloru są identyczne. A pomimo to i tak było mi ciężko wybrać jakiś. ale w końcu zdecydowałam się i poszłam do kasy za wszystko zapłacić. Po powrocie do domu od razu dałam dziecku nowe misie oraz ten kocyk. Widziałam tylko uśmiech na jego twarzy, to od razu wiedziała, że mu się podobają. A jak dziecko owinęłam w kocyk to od razu mi zasnęło i spało jak zabite. Chyba dzięki temu kocykowi. 

Jak dziecko idzie spać to warto owinąć je kocykiem. Wtedy mamy pewność, że jest mu ciepło, że nie zrobi sobie krzywdy jak przez sen będzie machał sowimi małymi rączkami, czy nóżkami. Dobrze jest mieć takie kocyki dla niemowląt  do wymiany. Mieć kilka ich w szafce. Czasami trzeba co jakiś czas je wymieniać i prać. 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Handel