Zakup mieszkania z panelami grzewczymi

panele grzewcze

Jakiś czas temu z mężem kupiliśmy nowe mieszkanie w centrum Katowic. Mieszkanie mieści się w nowoczesnym budownictwie i jest bardzo dobrze rozplanowane pod względem powierzchni. W całym bloku jest zastosowane ogrzewanie na podczerwień i takie rozwiązanie nam bardzo odpowiada.

Panele grzewcze przyczyniły się do podjęcia decyzji

panele grzewczeKiedy dowiedzieliśmy się od dewelopera, że w bloku są panele grzewcze, to od razu zdecydowaliśmy się na kupno tego mieszkania. Wiem doskonale, że takie panele grzewcze na podczerwień są bardzo bezpiecznymi urządzaniami. Ponadto ogrzewanie na podczerwień ma bardzo korzystny wpływ na zdrowie. Mieszkanie mieści się na czwartym piętrze. W każdym pomieszczeniu zamontowane są grzejniki na podczerwień i wszystkie pomieszczenia są równomiernie ogrzewane. Właśnie jest późna jesień i mieliśmy okazję z mężem od razu wszystkie panele grzewcze na podczerwień sprawdzić od ręki. W mieszkaniu dość szybko się zrobiło ciepło i co najważniejsze, nie osadzał się nigdzie w pomieszczeniu kurz. Cieszę się, że nasze nowe mieszkanie ma ogrzewanie na podczerwień, ponieważ zaoszczędzimy sporo pieniędzy. Takie panele grzewcze są energooszczędne co mnie cieszy. Lubię jak jest w domu ciepło i nie lubię oszczędzać na ogrzewaniu. Teraz nie będę musiała, ponieważ panele grzewcze na podczerwień są tanie i mogę bez obaw ogrzewać całe mieszkanie. Posiadamy w domu system, który uruchamia ogrzewanie na podczerwień zgodnie z ustawieniami jaki wprowadziliśmy. Panele grzewcze włączają się na godzinę przed naszym powrotem do domu. Kiedy wrócimy do domu po pracy, to w całym mieszkaniu będzie już nagrzane.

Jest to moje wymarzone mieszkanie i cieszę się, że mieszkam w Katowicach. Miasto jest piękne i daje takie nowatorskie rozwiązania budowlane. Na pewno będzie nam się tutaj wygodnie mieszkać.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Dom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *