Zatrudniłem nowych pracowników do hurtowni

Od samego początku planowałem otworzyć własną hurtownię, bo miałem dostęp do najlepszych i najtańszych tkanin, które sprowadzałem z Turcji. Wiedziałem, że to był doskonały interes i dlatego w to wszedłem. Ostatecznie zdecydowanie się opłaciło.

Nowe etaty w hurtowni tkanin

hurtownia tkaninW hurtowni początkowo zatrudniałem tylko kilka osób, ponieważ pracy nie było tak dużo. Co prawda moja hurtownia tkanin dopiero się rozwijała i wiedziałem, że z czasem będę potrzebował więcej ludzi. Po roku musiałem już rozejrzeć się za nowymi pracownikami. Potrzebne były także nowe stanowiska pracy, które stworzyłem dość sprawnie. Otworzyłem własny magazyn, który był o wiele większy. W magazynie pracowało pięciu nowych pracowników. Zamówień miałem sporo i to na duże ilości tkanin, dlatego musiałem zorganizować to wszystko. Na sklep dałem pięciu pracowników do obsługi klienta a na kasie pracowało już osiem osób. Moja hurtownia oferowała doskonałe i unikatowe tkaniny, w które większość osób chciało się zaopatrywać. Moją hurtownię odwiedzali właściciele sklepów oraz osoby prowadzące firmy krawieckie. Byłem w stanie ściągnąć każdą tkaninę i ludzie szybko to zauważyli. W magazynie miałem dobrych pracowników, którzy dbali o zaopatrzenie i wszystkie tkaniny były właściwie poukładanie na regałach. Dostawy przyjmował zawsze jeden pracownik, który był do tego odpowiednio przeszkolony. Podczas jego nieobecności w pracy to ja osobiście się tym zajmowałem. Zebrałem na prawdę świetną ekipę i wszyscy pracowali sumiennie.

Po latach moja hurtownia była jedną z największych w okolicy. Postarałem się, żeby zapewnić najwyższej jakości tkaniny dla swoich klientów. Miałem także konkurencyjne ceny i to główne wpłynęło na sukces, który udało mi się osiągnąć w tak krótkim czasie.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Moda