Zestawy świąteczne – co w nich może być?

 

Robienie paczek świątecznych dla klientów to coś, co staje się coraz bardziej popularne. W ten sposób można podziękować klientom za współpracę, zachęcić do podpisywania kolejnych umów i polepszyć tym samym wizerunek przedsiębiorstwa.

Zestawy świąteczne różnego rodzaju

zestawy świąteczne dla klientówCo może znaleźć się w takim zestawie świątecznym? To zależy od profilu działalności firmy, od jej funduszy, od tego jak bardzo chcą wynagrodzić klientów za współpracę. Popularne są słodkie zestawy świąteczne dla klientów. Są to kosze wiklinowe lub gustowne pudełka wypełnione po brzegi bombonierkami, czekoladami, cukierkami. Słodycze są uniwersalne, każda firma może dawać takie prezenty i na pewno każdy się z nich ucieszy. Można takie paczki poszerzać o dobrej jakości herbatę, luksusową kawę, a nawet butelkę dobrego wina. Innym rodzajem zestawów świątecznych są zestawy gadżetowe. W nich znajdują się takie rzeczy, jak kubki, kalendarze, notesy, smycze, długopisy, podkładki czy koszulki i torby bawełniane z logo firmy. Jest to typowy firmowy zestaw, który w dodatku będzie bardzo tani, bo nie kupuje się niczego specjalnie, tylko firma posiada już wszystko na stanie. Rzeczy zawarte w takim zestawie na pewno są bardzo przydatne i wszystko się wykorzysta. Można także łączyć te dwa zestawy prezentowe i do bawełnianej torby wrzucić słodycze, czy do kosza wstawić elegancki kalendarz lub kubek. Trzeci rodzaj zestawów świątecznych dla klientów to zakup drobiazgów typowo świątecznych, takich z motywami Mikołaja, bałwanków, płatków śniegu, czy Gwiazdy betlejemskiej. Tutaj mamy szerokie pole do popisu, bo z takimi motywami znajdzie się wszystko, od czekoladowych lizaków, po obrusy i pościel.

Są to rzeczy które będą użytkowane sporadycznie, jednak każdy znajdzie dla nich zastosowanie. Warto jest zadbać o klienta i docenić jego starania dając mu na święta paczkę z prezentami. Na pewno każdy się ucieszy z niespodziewanego prezentu.

 

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Handel