Zrobiłam sobie paznokcie hybrydowe u kosmetyczki

Jadę na wakacje. W pracy wzięłam dwa tygodnie wolnego. Mąż zabiera mnie za granicę do Chorwacji. Nigdy tam nie byłam. Słyszałam od znajomych, że Chorwacja jest piękna. Zdecydowałam się przed wyjazdem na fryzjera i na malowanie paznokci u kosmetyczki. Koleżanka poleciła mi swoja kuzynkę, która jest kosmetyczką i jest najlepsza w malowaniu rożnych wzorków na paznokciach.

Pomalowałam sobie paznokcie lakierem hybrydowym

lakier hybrydowyPolecona kosmetyczka zaproponowała mi lakier hybrydowy, który jest najlepszy. Lakier hybrydowy jest najbardziej wytrzymały. Często klientki decydują się na tą metodę przez urlopami lub ważnymi uroczystościami rodzinnymi. Kosmetyczka poleciła mi kilkanaście kolorów. Zdecydowałam się na malinowy kolor będzie idealnie pasował do mojego stroju kąpielowego i ulubionej sukienki. Lakier hybrydowy trzeba dokładnie nałożyć. Wykorzystywana jest do tej metody lampa. Kosmetyczka miała spora wprawę w malowaniu. bardzo sprawnie malowała moje paznokcie. Byłam bardzo zadowolona z jej pracy. Na dwóch paznokciach zrobiła mi wakacyjne wzorki. Mojemu mężowi paznokcie się spodobały. Miały piękny kształt i kolor. Nawet nie sądziłam,że maż zwróci swoja uwagę na paznokcie. Koszt zabiegu nie był wysoki a kosmetyczka powiedziała, że lakier hybrydowy do czterech tygodni powinien się utrzymać na moich paznokciach. Wszystko tez zależy jak moje paznokcie rosną. Jeżeli powoli to odrost nie będzie bardzo rzucał się w oczy przez ten czas.

Jestem bardzo zadowolona z naszych wakacji. Dawno już tak nie odpoczęłam. Na pewno jeszcze nie raz wrócimy do tego miasteczka,. jestem zadowolona z moich paznokci, które pięknie prezentowały się w trakcie urlopu a nawet po powrocie do kraju nie było widać żadnych uszczerbków. Będę chętnie korzystała z usług kuzynki mojej koleżanki.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Zdrowie